Zavřít

O APOLLONU LUKA

Vítáme vás ve "staronovém" fitness studiu Luka Apollon. Fitness Luka Apollon je tu pro Vás více jak 20 let. Za tu dobu prošlo svým vývojem, původně jako Fitness Luka, později jako Fitness Deukalion a dnes již Fitness Luka Apollon. Fitness studio nabízí jedny z nejmodernějších posilovacích strojů a zónu pro box.
Tato byla nyní rozšířena o funkční zónu s novými přístroji a pomůckami pro posilování. Toto fitness je od svého počátku rodinnou záležitostí. I když se vystřídali různí majitelé, doposud je neustále v rodinných rukou a snaží se vám nabídnout příjemné prostředí a služby, které neustále rozšiřuje.

Fitness Apollon Luka nově nabízí:

Rozšířenou otvírací dobu od 6-22h v týdnu a od 8-21h o víkendu a svátcích.
Nově vybudovanou funkční zónu doplněnou o spoustu materiálu pro funkční trénink-lodní lana, odporová lana, kettlebelly, posilovací vaky, odporové gumy, bosu, kmitací tyče, pneu s palicemi, TRX a další.
Pod vedením našich zkušených trenérů nabízíme kruhové tréninky BodyFit a Hardcore, Box, Thaibox, Jógu a cvičení pro děti.
Upravili jsme některé vstupné. Vstupné do fitness je časově neomezené a lze využít i na prostory funkční zóny.

Play

Naše posilovna je vybavena kardio zónou se třemi běžeckými pásy, rotopedy, orbitreky, silovou zónou s více než 20 stroji, určených ke cvičení jak s vlastní vahou, tak samozřejmě se závažími typu kladek a takřka všech typů jak tlakových, tak tahových strojů, jejichž dráhy pohybu výborně odpovídají biomechanice lidského těla pro Váš co možná nejefektivnější trénink. V silové zóně naleznete jednoruční činky od 2 do 60 kilogramů a lavice s nastavitelným úhlem opěradla. V prostorách našeho fitness centra je pro naše klienty připraveni fitness bar, kde poradíme s výběrem vhodných nápojů, proteinových drinků, potravinových doplňků či podpůrných prostředků pro sportovce. Uvaříme Vám i velmi dobrou kávu.